HOME
       INDEX
       PLIK PDF DO POBRANIA
       FRAGMENTY
       POZOSTAŁE ROZDZIAŁY
     Autor
       GDZIE KUPIĆ?
       INNE EDYCJE

 

Hercólubus czyli Czerwona Planeta
Autor
V.M. RABOLU  
 

V.M. Rabolu urodził się w 1926 r. w Kolumbii w prostej, skromnej rodzinie. Od dziecka zdumiewały go piękno i mądrość Natury. Swoje czynne życie zawodowe poświęcił rolnictwu.

W roku 1952 odnalazł prawdziwą duchową Wiedzę, przebywając w górach Sierra Nevada w okolicach Santa Marta (Kolumbia). Szybko zrozumiał, że otrzymał szansę osiągnięcia wewnetrznęgo rozwoju i możność doskonalenia, za czym tęskni tak wielu ludzi.

Za sprawą siły woli i nieugiętości zaczął wcielać w życie otrzymane wskazówki. Dzięki temu, poprzez obudzenie Świadomości, udało mu się uczynić postęp na zwykle niełatwej ścieżce duchowego rozwoju.

Dzięki procesowi pomyślnego rozwoju wewnętrznego, w latach siedemdziesiątych minionego stulecia V.M. Rabolu podjął się zadania propagowania prawdziwej wiedzy na skalę międzynarodową, dając wykłady, organizując kursy, międzynarodowe spotkania itd. - zawsze otwarcie i bezinteresownie.

W 1998 roku V.M. Rabolu podjął ostatni wysiłek niesienia pomocy Ludzkości: z ogromnym poświęceniem napisał książkę Hercólubus czyli Czerwona Planeta, w której, dzięki rozwiniętej świadomości, mógł wnikliwie i bezbłędnie opisać tragiczne wydarzenia, do których wkrótce dojdzie na Ziemi, gdy zbliży się do niej planeta Hercólubus. Mówi nam także, co zrobić, by uniknąć skutków takiej tragedii.

V.M. Rabolu zmarł 8 stycznia 2000 r. w Bogocie (Kolumbia).

© 2005 E O N
Strona zoptymalizowana dla np. 800x600