HOME
       INDEX
       PLIK PDF DO POBRANIA
     Fragmenty
       POZOSTAŁE ROZDZIAŁY
       AUTOR
      GDZIE KUPIĆ?
       INNE EDYCJE

 

Hercólubus czyli Czerwona Planeta
Fragmenty

Hercólubus czyli Czerwona Planeta"Porozmawiajmy o Hercólubusie, czyli Czerwonej Planecie, która zbliża się do Ziemi. Według pewnych relacji, naukowcy obliczyli nawet jej masę, mówią też, że ma tyle a tyle ton i określoną średnicę, jak gdyby była dziecinną zabawką. Tak jednak nie jest. Hercólubus, Czerwona Planeta, jest pięcio- bądź sześciokrotnie większa od Jowisza. To gigantyczna masa, której nie można zatrzymać; nie można też zmienić jej kursu".

V.M.Rabolu

próba nuklearna"Na dnie morskim są bardzo głębokie pęknięcia, które stykają się z ogniem z wnętrza Ziemi. Dzieje się tak właśnie z powodu prób z bronią jądrową, przeprowadzanych przez naukowców i mocarstwa, którzy uważają się za władców naszej planety. Nie potrafią ocenić skutków okropności, których dopuścili się i wciąż dopuszczają na całej planecie i Ludzkości".

V.M.Rabolu

trzęsienia ziemi"W miarę powiększania się pęknięć, pojawią się fale pływowe, trzęsienia ziemi i przerażające zjawiska w wodzie i na lądzie. Zniszczenia nie ominą żadnego nadmorskiego miasta. Nasza planeta zacznie tonąć w oceanie, ogół przeprowadzonych prób z bronią jądrową zmienił bowiem ustawienie osi ziemskiej".

V.M.Rabolu

pojawią się fale pływowe"Wstrząsy, trzęsienia ziemi i fale pływowe zupełnie ją [oś Ziemi] rozchwieją i doprowadzą do jej obniżenia. Nie wyobrażaj sobie, drogi Czytelniku, że planeta zalana zostanie nagle. Będzie to długi, powolny, przygnębiający i bolesny proces.".

V.M.Rabolu

© 2005 E O N
Strona zoptymalizowana dla np. 800x600